NEW THIS SUMMER: KIDS COOKING CLASSES!!!

All purpose flour - whole wheat

All purpose flour - whole wheat

Regular price
$1.74
Sale price
$1.74
Regular price
$3.49
Sold out
Unit price
per 

Each package is 500 gr (4 cups, 18oz, just over 1 lb) packaged from bulk.